ODTUMİST-İSTANBUL ODTÜ MEZUNLARI DERNEĞİ

bi’ Dünya ODTÜLÜ 2021

bi' Dünya ODTÜLÜ 2021 Oturumlar

 

Bi’ Dünya ODTÜLÜ” Dünyadaki tüm ODTÜLÜler için bir araya gelme fırsatı sunan çevrimiçi bir etkinliktir; ODTÜ mezun dernekleri ile Orta Doğu Öğretim Elemanları Derneği tarafından düzenlenmektedir.

Bi’ Dünya ODTÜLÜ etkinliğine katılanlar, yaptıkları bağışla AdımODTÜ’nün “Lisans  Araştırmaları Projesi”ne destek olarak ODTÜ’deki eğitim ve araştırma kültürünün geliştirilmesine katkıda bulunmuş olacaktır. 

Kayıt olmak için burayı tıklayınız.

Neden Hemen Kayıt?

En uygun kayıt olma zamanı; şimdi! Çünkü, kaydınızı yaptırıp DealRoom hesabınızı oluşturduğunuzda; konuşmacılar ve katılımcılarla iletişim kurabiliyor, oturumlarda neler konuşulacağını görüyor; tanışmak istediklerinizle görüşme hazırlıklarını ve oturum planlarını yapabiliyorsunuz.

“Bi’ Dünya ODTÜLÜ”ye evinizde, tatilde ya da yolda bile olsanız katılabilirsiniz. Etkinlik hesabını bir kez oluşturduktan sonra etkinlik ortamına Türkiye saati ile 8:40’tan 23:30’a kadar dilediğiniz zaman girip çıkabilir; dilediğiniz oturumu izleyebilir, dilediğiniz katılımcı ile yazışabilir, randevulaştıklarınızla da çevrimiçinde görüşebilir, bölüm toplantılarına katılabilirsiniz. 

Bugün kayıt olun, her günü değerlendirin, 3 Temmuz’un tadını daha çok çıkarın!

Bi’ Dünya ODTÜLÜ Yürütme Kurulu