ODTUMİST-İSTANBUL ODTÜ MEZUNLARI DERNEĞİ

ODTÜMİST Mezun-Bursiyer / Mentor-Menti Buluşması

4 Mart 2020

1 Mart 2020 ODTÜMİST Mezun-Bursiyer / Mentor-Menti Buluşma Kahvaltısı ve Toplumsal Cinsiyet Atölyesi’nde, “Evlerimizde, okullarımızda, sokaklarımızda, maçların oynandığı stadyumlarımızda, iş yerlerimizde, mahkeme salonlarımızda, yasalarımızda, her türlü sosyal ortamda, en önemlisi, zihinlerimizde…. ne yaparsak, “adam olmak” yerine “insan olmak” üzerinden iletişim kuran bir toplum olabiliriz? ” üzerinde birlikte düşündük. Kariyer Mentorluğu Dönem Koordinatörümüz Hüray Böke, “İşte Değişitlik” oyunuyla atölyemize liderlik etti.

5 Nisan 2020 ODTÜMİST Mezun-Bursiyer / Mentor-Menti Buluşma Kahvaltısı ve “İş Yasası’nda Çalışan Hakları ve Sorumlulukları Atölyesi”nde mezunlarımız, bursiyerlerimizle, kendi kariyerlerinde yaşadıkları “İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku” ile bağlantılı deneyimlerini paylaşacaklar. Tüm bursiyerlerimizi, bursverenlerimizi, mentorlarımızı ve diğer üyelerimizi bekleriz. ODTÜMİST avukatı Mustafa Atalay, atölyeye liderlik edecek.

ODTÜMİST Köprü Kütüphane Projesi: https://fongogo.com/Project/odtu-kopru-kutuphane-2 üzerinden veya Köprü grubunun hazırladığı kitap ayraçlarını derneğimizden elden temin ederek bağışlarınızla Köprü Kütüphane Projesi’ne katkıda bulunabilirsiniz.

 

Last modified: 4 Mart 2020