ODTÜMIST olarak, burs faaliyetlerimize destek sağlamak amacıyla 2012 yılından bu yana kesintisiz olarak İstanbul Maratonu’na katılıyoruz. Maratonda yürüyerek ve koşarak   mezunlarımızın katılımıyla önemli miktarda bağış topluyoruz ve bu bağışları burs fonuna aktarıyoruz. Ayrıca, bu etkinlik sayesinde birçok mezunumuz bir araya geliyor, birlik ve dayanışma gücümüzü artırıyoruz. Cumhuriyetimizin 100.yılında, İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği olarak büyük bir heyecanla 45. İstanbul Maratonu’na katılıyoruz! Adımlarımızı bursa dönüştürerek öğrencilere destek olmak istiyoruz. Siz de maratonun anlamını güçlendirmek ve geleceğe umut saçmak için bize katılın. Birlikte yürüyelim koşalım, birlikte ODTÜ öğrencilerinin yanında olalım!

NASIL DESTEK OLABİLİRSİNİZ?

BİREYSEL

DAYANIŞMAYA KATILIN

İster 5 Kasım 2023’te İstanbul Maratonu’nda bizimle, ister İstanbul
Maratonu’yla eş zamanlı olarak bulunduğunuz şehirde kendiniz ya da
kendi toplayacağınız grup ile koşabilir, kampanya açabilir, çevrenizdekileri  burs havuzuna katkıda bulunmaya davet edebilirsiniz.

KURUMSAL

 ‘KAMPANYA ELÇİMİZ’ olun!

Sevgili Mezunlarımız,
Çalıştığınız kurumdaki mezunlarımızı organize edin, ister bizimle kampanyalar açın, ister antrenmanlarımıza
katılın birlikte koşalım ya da kurumunuzu ziyaret edelim tanışalım, paylaşalım

YURT DIŞINDAN

“YURT DIŞI ELÇİMİZ” olun!

Dünyanın farklı noktalarındaki Mezunlarımız,
Bulunduğunuz ülkede bulunan mezunlarla birlikte bu etkinliği birlikte
deneyimlemek, öğrencilerimizin geleceği için çaba harcamak ve burs fonuna aktarılan maddi kaynağı artırmak, sinerjimizi artıracak ve her geçen yıl daha fazla mezunumuza ulaşmamızı sağlayacaktır

Bizi Sosyal Medya Platformlarında Takip Edin