ODTÜMİST -İSTANBUL ODTÜ MEZUNLARI DERNEGİ

Maraton

19GÜN 01SAAT 35DAKİKA 01SANİYE
Destek Olmak İçin Koşu Haberler Kampanya

AMACIMIZ VE GENEL BİLGİLENDİRME

İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği (ODTÜMİST) , Burs Havuzu Çalışma Grubu (BHÇG) eliyle BURS faaliyetlerini sürdürmektedir. Burs verilen ODTÜ Lisans öğrencisi sayısı 2017-2018 akademik yılında 634 olarak gerçekleşmiştir. Verilen bursların kaynağını ODTÜ mezunlarının, kurumların veya diğer destekçilerin yaptığı bağışlar ve 2013’den beri yapılan İstanbul Maratonu kampanyaları oluşturmaktadır. 2017 İstanbul Maratonu kampanyasındaki toplam bağış tutarı 627,119 TL olmuştur.ODTÜMİST Burs faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmeler için burayı tıklayınız.

 

Maratona kaydınızı yaptırdıktan sonra soruları yanıtlayarak bizi bilgilendirmenizi rica ediyoruz. Bu şekilde biz de sizi bilgilendirebileceğiz. Geçen yıl kampanyamıza katılmış olan koşucular eğer aynı e-posta adreslerini kullanırlarsa formda daha az soru yanıtlayacaklardır.Maraton kaydınızı ODTUMİST’e bildirmek için burayı tıklayınız.

Maratonda çeşitli KM’lerde koşan ya da yürüyen ODTÜ’lüler ve destekçileri kendi çevrelerinden Burs Havuzuna katkı yapmalarını isterler. Bağış toplamak bu yıl çok kolaylaştı. Artık herkesin kredi kartı ile bağış alabileceği bir sayfası olacak. Kampanya sayfası açma bilgileri için burayı tıklayınız.

6. kez katılacağımız 40. Vodafone İstanbul Maratonu öncesinde tüm kampanya hesaplarımızı ODTÜMİST Koşuyor adı altında topladık.

Kampanya web sitemiz odtumiskosuyor.org ve tüm sosyal medya araçlarında odtumiskosuyor adı ile yayında. Sosyal medya platformalarında odtumistkosuyor adı ile arattığınızda hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.

 

http://odtumistkosuyor.org/

 

https://www.facebook.com/odtumistkosuyor

https://www.linkedin.com/showcase/odtumistkosuyor/

 

https://www.instagram.com/odtumistkosuyor/

 

https://twitter.com/odtumistkosuyor

Unutmayın. Bizler dünyayı değiştirebiliriz.

 

2018 Maraton Kampanyası Duyuruları

 

 

11Kasım 2018 Pazar günü yapılacak olan İstanbul Maratonuna ait duyurularımızı takip edebileceğiniz, dernek hakkında çıkan duyuruları takip edebileceğiniz bir ortam olan 2018 Maraton Kampanyası Duyurularımız için tıklayınız

 

Maraton Fuarı 8 – 10 Kasım

 

“Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi”nde düzenlenecektir.Maraton Fuarı 8 – 10 Kasım tarihleri arasında “Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi”nde (Yenikapı Miting Alanı) düzenlenecektir.

Katılımcıların Göğüs Numarası, Çip, Tişört ve Çantalarını alabilmeleri için Maraton Fuarı’nı mutlaka ziyaret etmeleri gerekmektedir.Maraton Fuarı haricinde başka bir yerde ve zamanda yarış kiti dağıtımı yapılmaz.

Maraton Fuarı 8 – 10 Kasım  bilgilendirmeler için tıklayınız.

 

 

 11 Kasım Maraton Günü

 

11 Kasım 2018, Pazar / Yarış Günü Programı

04.00   15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün Araç Trafiğine Kesilmesi

07.00 – 07.30   42K, 15K ve 10K Sporcularını Taşıyacak Otobüslerin Hareket Saati(Taksim – Sultanahmet)07.30 – 08.30

11 Kasım Maraton Günü bilgilendirmeleri için tıklayınız.

Yarış sabahı

Bilgi:“Maraton” kelimesi; 42K koşusunun diğer adıdır. 15K ve 10K koşuları Maraton değildir.

42K ile ilgili aşağıdaki bilgileri okumanız, bilmenizönemle tavsiye edilir.Yarış Tarihi ve Saati:

Yarış; 11 Kasım 2018 Pazar, saat 09.00’da başlayacaktır.        Yarış Günü Programı:

04.00       1 5 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün Araç Trafiğine Kesilmesi

07.00 – 07.30   42K, 15K ve 10K Sporcularını Taşıyacak Otobüslerin Hareket Saati(Taksim – Sultanahmet)

Yarış sabahı ile ilgili bilgilendirmeler için tıklayınız.

 

Fotoğraflar, Videolar

 

 

 

Maraton günü ve hazırlık aşamasında,yurt duşında üyelerimizin yaptığı etkinliklerde çekilen fotoğraf ve videolara ulaşabileceğiniz sayfamıza yandaki resme tıklayarak, başlığa tıklayarak ve buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ANA SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜRLERİMİZLE