ODTUMİST-İSTANBUL ODTÜ MEZUNLARI DERNEĞİ

Maraton

Maraton Destek Olmak İçin Koşu Haberler

Kampanya Fotoğraflar Videolar

41. İSTANBUL MARATONU

AMACIMIZ VE GENEL BİLGİLENDİRME

İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği (ODTÜMİST) , Burs Havuzu Çalışma Grubu (BHÇG) eliyle BURS faaliyetlerini sürdürmektedir. Burs verilen ODTÜ Lisans öğrencisi sayısı 2018-2019 akademik yılında 592 olarak gerçekleşmiştir. Verilen bursların kaynağını ODTÜ mezunlarının, kurumların veya diğer destekçilerin yaptığı bağışlar ve 2013’den beri yapılan İstanbul Maratonu kampanyaları oluşturmaktadır. 2018 İstanbul Maratonu kampanyasındaki toplam bağış tutarı 787.071 TL olmuştur.ODTÜMİST Burs faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmeler için burayı tıklayınız.

 

Maratona kaydınızı yaptırdıktan sonra soruları yanıtlayarak bizi bilgilendirmenizi rica ediyoruz. Bu şekilde biz de sizi bilgilendirebileceğiz. Geçen yıl kampanyamıza katılmış olan koşucular eğer aynı e-posta adreslerini kullanırlarsa formda daha az soru yanıtlayacaklardır.

Maratonda çeşitli KM’lerde koşan ya da yürüyen ODTÜ’lüler ve destekçileri kendi çevrelerinden Burs Havuzuna katkı yapmalarını isterler. Bağış toplamak bu yıl çok kolaylaştı. Artık herkesin kredi kartı ile bağış alabileceği bir sayfası olacak. 

 

İstanbul Maratonu ve Spor Fuarı 2019

2020 Maratonu başladıgında güncellenecektir. Tıklayınız

 

 

Maraton Günü

 

 

2020 Maratonu başladıgında güncellenecektir

Devamı….

https://www.facebook.com/groups/846822512115532/

 

https://www.linkedin.com/showcase/odtumistkosuyor/

 

https://www.instagram.com/odtumistkosuyor/

 

 

https://twitter.com/odtumistkosuyor

 

Unutmayın. Bizler dünyayı değiştirebiliriz.

 

Maraton günü ve hazırlık aşamasında, yurt dışında üyelerimizin yaptığı etkinliklerde çekilen fotoğraf ve videolara ulaşabileceğiniz sayfamıza yandaki resme tıklayarak, başlığa tıklayarak veya buradan  ulaşabilirsiniz.