Bi’ Dünya ODTÜLÜ 2022 12 Nisan’da Bire Bir Görüntülü Görüşmelerle başlıyor.

ODTÜMİST (İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği) COVID-19 döneminde yapılamayan Mezunlar Günü etkinliklerinin boşluğunu doldurmak üzere küresel ölçekteki ODTÜ bileşenleri için ortak bir çevrimiçi etkinlik girişiminde bulunarak Bi’ Dünya ODTÜLÜ etkinliklerini başlattı.

ODTÜMİST, çok kısa sürede oluşturulan bu etkinliklerden esinlenerek “Bi’ Dünya ODTÜLÜ”yü daha dizgesel bir yapıda ODTÜ’de yeni bir öğrenim yılının başladığı dönemde düzenlemeye karar verdi.

Ana etkinlik 8 Ekim 2022’de gerçekleşecek, fakat o güne kadar her hafta Perşembe günleri 18:30-22:30 arasında katılımcıların kendi aralarında bire bir görüşmeler yapabildiği bir ortamımız olacak. Bu saatler arasında Bi’ Dünya ODTÜLÜ platformunda bir araya gelen KATILIMCILAR randevulaşarak kendi aralarında bire bir görüşmeler yapabilecekler.

Bu nedenle, tanışmak istediğiniz, herhangi bir konuda görüşlerini almak istediğiniz mezunlarımızla bu platformda buluşarak görüşebileceksiniz.

12 Nisandaki ilk buluşmamızda 4 özel konuğumuz olacak ve onların kendi aralarındaki sohbetlerini izleme olanağı bulacaksınız. Dilerseniz onlarla ya da o sırada Bi’ Dünya ODTÜLÜ ortamında bulunan herhangi bir katılımcıyla 10-15 dakikalık görüşmeler yapabileceksiniz.

Konuklarımız

  • A
  • B
  • C
  • D

 

Bunun için öncelikle Bi’ Dünya ODTÜLÜ 2022 için kayıt yaptırmış olmanız gerekiyor.

ODTÜMİST Burs fonuna belirlenen tutarlarda bağış yapanlar ayrıca bir ücret ödemeden şu formu doldurarak  Bi’ Dünya ODTÜLÜ 2022 için kayıt olabiliyorlar.

Bağış yapmayıp katılım ücretini ödemek isteyenler ise şu formu doldurup EFT ya da Havale ile katılım ücretini ödeyerek Bi’ Dünya ODTÜLÜ 2022 kayıtlarını gerçekleştirebilirler.

Ayrıntılar için Katılımcılar sayfasından yararlanabilirsiniz.