ODTUMİST-İSTANBUL ODTÜ MEZUNLARI DERNEĞİ

bi’ Dünya ODTÜLÜ 2020

bi' Dünya ODTÜLÜ Program Bölümler Oturumlar Kayıt

Sevgili Mezunlarımız, 

ODTÜ Mezunlarının  Bi’ Dünya ODTÜLÜ 2020 sanal buluşmasına hazırlanın…

Biliyorsunuz, 27 Haziran’da yapılacak olan ODTÜ Mezunlar Günü; “Korona” nedeniyle, önce belirsiz bir tarihe ertelendi; 19 Haziran’da da iptal edildi. Bunun üzerine, ODTÜ Mezunları Dernekleri  27 Haziran 2020’yi tüm dünyadaki ODTÜ mezunları topluluklarıyla birlikte “bulunduğumuz yerden katılabildiğimiz bir toplantı”ya dönüştürdü. Mezunlarımızın bir girişimi olan Deal Room Platformu bu konuda güçlü bir altyapı sağlıyor. Çok sayıda sınıf toplantısına, küresel oturuma ve neredeyse sınırsız 1’e 1 görüşmeye olanak sağlayan bu platform üzerinde binlerce ODTÜ mezunu küresel ölçekte bir araya gelmiş olacak.

Sınıf Toplantılarında mezunlarımız 2 ders saati süresince görüşebilecek, özlem giderebilecekler ve sohbet edebilecekler, bunun için toplantıya ve DealRoom’a kayıt olmaları ve 27 Haziran’da saat 17:40-19:30 ‘blok’ dersine yetişmeleri gerekecek… 

Sabah 8:40’tan başlayarak -sınıf toplantıları saatleri dışında- akşam 23:30’a kadar olan Oturumları ise panel, sunum ve konuşmalarla değerlendireceğiz. Dünyanın her tarafından, çeşitli konularda görüşlerini paylaşacak çok sayıda değerli konuşmacımız bu oturumlarda yer alacak.

1’e 1 Görüşmeler: Katılacak binlerce mezun arasında birbirini tanımak isteyenler için 15 dakikalık görüşmeler; tüm mezunlarımıza ODTÜlü (b)ağlarını geliştirme fırsatı sağlayacak. İş, ilgi ve uzmanlık alanlarına bağlı sorgulamaların kolaylıkla yapılabildiği bu ortamdaki herkes iletişim kurmak istediği mezunlarımızdan randevu isteyebilecek, yazışabilecek ve belirtilen zamanda da görüşebilecek.

 

Küresel ölçekte gerçekleştirdiğimiz bu toplantı hem buluşma hem paylaşım hem de tanışma ortamı olarak çok değerlidir. Fakat ODTÜ öğrencilerinin burs ve mentorluk programlarında kullanılacak bağışlarınızla ODTÜ’nün geleceği için yapmış olacağınız yatırım en az bunlar kadar değerli olacaktır.

Kayıt