Kemal Kurdaş Bursu

ODTÜMİST her sene  bursiyerleri arasında fakülte birincisi olan  5 öğrenciye Kemal Kurdaş Bursu vermektedir.

Siz de bu başarılı bursiyerlerimizi desteklemek ve ODTÜ'yü ODTÜ yapan hocamız Kemal Kurdaş'ın anısını yaşatmak için bağışta bulunarak destek olabilirsiniz.

 

Ahmet Acar Bursu

ODTÜ camiasında büyük saygı ve sevgi ile anılan rektörümüzün adına başlattığımız ve liderlik vasfı taşıyan  bursiyerlerimize verdiğimiz bursa bağış yaparak Ahmet Acar Hocamızın adını yaşatmamıza destek olabilirsiniz.

 

Özel Burslar

Anısına Burs

Kaybettiğiniz sevdiklerinizin anısına burs verip isimlerini yaşatabilirsiniz.  Anısına burs, en az 1 bursiyerin yıllık bursunu karşılayacak miktarda olmalıdır.

 

Adına Burs

Sevdiklerimiz için bir burs fonu oluşturmak onlara sevgi ve saygımızı göstermenin güzel bir yolu. Adına burs, en az 1 bursiyerin yıllık bursunu karşılayacak miktarda olmalıdır.

 

Sınıf Bursu

Sınıfça bir öğrencinin hayallerini gerçek kılabilir ve ODTÜ’ye vefanızı burs bağışı aracılığı ile gösterebilirsiniz. Sınıf bursu, en az 1 bursiyerin yıllık bursunu karşılayacak miktarda olmalıdır.

 

Kurumsal Burs

Şirketinizin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında burs verebilir, aynı zamanda sektörünüzün, ülkemizin geleceğine katkıda bulunabilirsiniz.

 

Kendi özel bursunuzu oluşturmak veya Kurumsal Burs başlatmak için çalışanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Çiğdem Cengiz  | Recep Yılmaz