Değerli ODTÜ Dostları ve ODTÜ Mezunları,

Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonuna çok az bir süre kaldı. Maraton günü sabah aile fotoğraf çekimi ve koşu sonrası buluşma noktaları ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.  Sorularınızı lütfen maraton@odtumist.org mail adresine iletin.

 

5 Kasım Pazar sabah buluşma noktası: Avrupa-Anadolu istikametinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü otobüs durağından yaklaşık 400 mt ileride, sağdaki yeşil alan. Burada dernekten arkadaşlarımız ODTUMİST yelken bayrağı ile sizleri bekliyor olacak.

 

Buluşma noktası google map adresi: https://maps.app.goo.gl/KJRqQ8ht6XWWT9FT8

Bu noktada sabah 08:15 te 42K, 15K mesafesini koşacak hocalarımızla aile fotoğrafı çektireceğiz.

ODTÜMİST yelken bayrağımız burada 8K Kurumsal ve 8K Halk koşusu startlarına kadar hazır bekleyecek. Her koşu grubunun bu noktada aile fotoğrafına dahil olması önemli.

5 Kasım Pazar koşu sonrası buluşma noktası: Karaköy Afrodite Paradise restaurant ta buluşacağız. Bu yıl maraton mesafeleri süre kriterleri nedeni ile bir çok hocamız 8K Halk koşusuna katılacak.

Bu neden 42K ve 15K koşacak hocalarımızla 8K Kurumsal ve 8K Halk koşusuna katılacak hocalarımız topluca aile fotoğrafını ancak bu noktada dahil olabileceğiz. Bu nedenle özellikle bu yıl tüm hocalarımızı koşu sonrası buluşma noktasına bekliyoruz.

Buluşma noktası google map adresi: https://maps.app.goo.gl/FVwuF5dYJtee9dH7A