ODTÜ Hatay’da

İskenderun Meslek Yüksek Okulu’nun yeniden yapılaşmasını sağlayarak, mesleki ve teknik eğitimin sürdürülmesini amaçlıyoruz. Eğitimin iyileştirici gücüne bizler kadar inanan bağışçı ve sponsorlarımızın destekleriyle bölgedeki yaraların sarılmasına katkı sağlamak istiyoruz.

İskenderun Teknik Üniversitesi ile imzaladığımız protokol çerçevesinde İSTE – İskenderun Meslek Yüksekokulu yerleşkesinde, toplam 10 bin metrekare alanda uygulayacağımız bu katma değeli projeye tüm paydaşlarımızın katkılarını bekliyoruz.

ODTÜ Hatay'da tanıtım dosyası için tıklayınız

ODTÜ Hatay'da sponsorluk dosyası için tıklayınız

Soru Görüş ve Önerileriniz için

0533 690 69 24  0534 669 31 62

0549 644 18 28  dernek@odtumist.org

EKV kamu yararına kurulmuş bir vakıftır. Bağışların tamamı vergi indirimine tabidir. Ayrıca ayni ve hizmet ifaları da KDV’den istisnadır.

Havale ve EFT’leriniz için Hesap Bilgileri:
Hesap Sahibi / Account Holder: Eymir Kültür Vakfı
Banka / Branch: İş Bankası Gayrettepe – İstanbul
IBAN NO ( TL ): TR 75 0006 4000 0011 0800 9444 40

Açıklama kısmına İSTE İMYO BAĞIŞI yazınız.
Bağışçılarımızın iletişim bilgilerini eymir@eymir.org.tr adresine veya Whatsapp ile aşağıdaki telefonlardan birine iletmelerini rica ederiz. (İsminizin ilan edeceğimiz bağışçı listelerinde gözükmesini istemiyorsanız lütfen belirtiniz.)

Kredi Kartı ile Bağış Yapmak için Tıklayınız

ODTÜ Hatay’da – Söz Gazetesi

Eymir Kültür Vakfı’ndan İskenderun’a yüksekokul

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) ve ODTÜ Mezunları tarafından “eğitime destek” maksadıyla kurulan Eymir Kültür Vakfı(EKV) arasında imzalanan protokolle İskenderun Meslek Yüksekokulu yeniden inşa edilecek.

İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’nin girişimleriyle imzalanan protokol ile iki etap halinde bir yıl içerisinde tamamlanacak olan İskenderun

Devamı

ODTÜ Hatay’da – iskenderun.org

ODTÜ Eymir Kültür Vakfı, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depreminde hasar gören İSTE (İskenderun Teknik Üniversitesi) Meslek Yüksekokulu’nu yeniden eğitim öğretime kazandırmak için Rektör Prof. Dr. Tolga Depci ile birlikte protokol imzaladı.

Devamı

ODTÜ Hatay’da – Gazete Güney

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) ve ODTÜ Eymir Kültür Vakfı arasında imzalanan protokolle İskenderun Meslek Yüksekokulu yeniden inşa ediliyor.

İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’nin girişimleri ile imzalanan protokol ile iki etap halinde bir yıl içerisinde tamamlanacak olan İskenderun Meslek Yüksekokulu Yerleşkesinde tasarlanan toplam 10.000 m2 alanın inşası başlıyor.

Devamı

İSTE’ye Yakışır Bir Yüksekokul Kazandırılacak – iskenderun.org

İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, bu yılın mezuniyet töreninde, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Eymir Kültür Vakfı ile yaptıkları protokol ile İskenderun Meslek Yüksekokulu’nun daha konforlu şekilde yenide inşa edileceğini söyledi.

İSTE İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, meslek yüksekokulunun depremde çok büyük bir hasar aldığını belirterek

Devamı